Протезний завод, що опинився у складному фінансовому становищі відвідав мер Львова

Сьогодні міський голова Андрій Садовий відвідав Львівський протезний завод. Як розповів директор підприємства, зараз на заводі складна ситуація, оскільки замовлень з боку держави немає, натомість виникла чимала заборгованість за виплатою зарплати.

«Підприємство треба не просто рятувати, потрібно дати можливість розвиватися, тому що в Україні дуже багато людей потребують якісних послуг з протезування. Тут є стаціонар, де людина може лежати, і їй підбирають протез. Мало яка фірма може такі послуги запропонувати. Не можуть люди так багато місяців бути без зарплати», — зазначив Андрій Садовий.

За інформацією радниці міського голови Вікторії Довжик, проблеми з боргами на підприємстві виникли ще два роки тому.

На думку директора Львівського протезного заводу Павла Василюка, варіантом виходу із ситуації було б поповнення статутного фонду підприємства з боку держави, однак, такі кроки наразі не роблять.

З березня до кінця червня підприємство не працювало, було на карантині. Зі слів директора, за останні місяці, відколи підприємство розпочало роботу після карантину, держава жодних коштів не надала.

Андрій Садовий зазначив, що завтра буде візит прем’єр-міністра до Львова, і це питання міський голова буде озвучувати перед керівниками держави.

«Якщо є керівник — лідер, який розуміє специфіку і може закрутити роботу, то все буде вирішено, бо кошти — це друге питання. Дійсно, 7 місяців є заборгованість за зарплатою. Боргів достатньо багато. Мене дивує, що зі сторони профільного міністерства немає розуміння, чому така ситуація.

Очікуємо завтра візиту прем’єр-міністра. Я спробую переговорити з Денисом Шмигалем і це все прискорити. Враховуючи фінансову кризу, то важливо закрити борги і дати обігові кошти, щоб ви могли рухатись далі. Вам сьогодні треба ургентну допомогу, а місто може надалі здійснювати замовлення для соціальних потреб міста”, — звернувся Андрій Садовий до працівників підприємства.

Як розповів директор заводу, з понеділка розпочав роботу стаціонар на 24 ліжкомісця. Зараз є 9 осіб на лікуванні.

«Приватні структури, які надають послуги з протезування, не надають послуг зі стаціонарного лікування. А бувають такі випадки, за які приватники вже не беруться», — зазначив Павло Василюк.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 63 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: