МВС очікує, що з Афганістану в Україну прибуде 5 тис. біженців

Міністерство внутрішніх справ очікує, що з Афганістану в Україну прибудуть 5 тис. біженців.

Про це йдеться в листі міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського на адресу прем’єр-міністра Дениса Шмигаль, копія якого надали на запит Українських Новин.

“З огляду на ситуацію, пов’язану з захопленням рухом “Талібан” території Ісламської Республіки Афганістан, на території України з 16 серпня цього року вже перебувають 66 громадян цієї країни, які шукають захисту. Існує ймовірність прибуття найближчим часом на територію України великої кількості (понад 5 тисяч) людей – потенційних шукачів притулку”, – сказано в ньому.

Зазначається, що одним із завдань Державної міграційної служби є забезпечення функціонування пунктів тимчасового розміщення біженців (ПТРБ) і пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ), які незаконно перебувають в Україні.

Розміщувати цій категорії осіб можливо в ПТПІ, однак сьогодні у Волинському, Чернігівському та Миколаївському ПТПІ, розрахованих на 582 місця, перебуває 161 іноземець.

 

МВС очікує, що з Афганістану в Україну прибуде 5 тис. біженців

Збільшення кількості місць на 300 осіб можливо шляхом установки наметів на території зазначених ПТПІ з розрахунку по 100 осіб в кожному ПТПІ.

На утримання цих 300 осіб протягом місяця необхідно додаткове фінансування в сумі близько 900 тис. гривень, з яких: на харчування – близько 400 тис. гривень, комунальні послуги – близько 150 тис. гривень, медикаменти і матеріально-побутове забезпечення – близько 350 тис. гривень.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 448 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: