Львів рухається до дефолту, – директор департаменту фінансової політики Іщук

7 квітня під час засідання комісії ЛМР з питань фінансів та планування бюджету керівник департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук заявив, що Львів шаленими темпами рухається до дефолту.

Засідання бюджетної комісії ЛМР відбувалося в режимі zoom-конференції. Відео з коментарем Іщука оприлюднено на сторінці Мар’яни Куц у Фейсбуці, пише Leopolis.news.

«21 червня ми повинні віддати 440 мільйонів Ощадбанку в Києві за наші запозичення. На сьогоднішні день, по моїх підрахунках, не вистарчає більше ніж 200 млн. Таким чином я повністю припиняю всі видатки з бюджету розвитку для того, щоб запобігти дефолту, який нам грозить божевільними темпами. Майте на увазі, ми прийняли бюджет розвитку у 850 млн. За перший квартал поступило 4 %. Я повітрям фінансувати не можу», – заявив Олег Іщук під час засідання комісії.

Нагадаємо, що бюджет розвитку наповнюється за рахунок надходжень від продажу комунального майна (приміщень) та землі.

Окрім невиконання бюджету розвитку Львів не виконав бюджет за І квартал ц.р. і за доходами загального фонду. При квартальному плані в 1 млрд 993 млн 807,6 тис. грн недоїмка становить 35 млн 979,8 тис. грн. Із 73 ОТГ Львівської області не виконали план І кварталу за доходами загального фонду 19 ОТГ.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 97 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: