Львів виходить з «червоної» карантинної зони

Сьогодні, 26 квітня, Львівська область переходить до «жовтої» карантинної зони. В регіоні послаблюють заборони й обмеження. Про це на офіційній сторінці у Facebook повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.
«Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 26 квітня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Львівської області», — йдеться у повідомленні. 

Це означає, що у громадських будівлях так само потрібно буде носити маску чи респіратор. Проведення масових заходів дозволяється з розрахунку не більше однієї людини на 5 кв. м. Кінотеатри можуть працювати із заповненістю не більше 50 %. Перевозити пасажирів дозволено тільки на місцях для сидіння. 

Окрім цього, заборонено відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку. Це не стосується закладів, які надають послуги людям у кризовому стані.

Від сьогодні у Львові знову запрацюють хостели та туристичні бази. Ресторани та розважальні заклади зможуть працювати в нічний час. У лікарнях дозволено проводити планові госпіталізації. Відчиняють свої двері спортзали та фітнес-центри. Знову починають працювати ТРЦ. 

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 76 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: