Львів’янка дізналася про взяті на її ім’я кредити із численних сповіщень у «Дії»

Шахраї перевипустили sim-картку львів’янки Ірини Ілик і понабирали на неї кредитів на понад 10 000 грн. Про це вона дізналася після численних push-сповіщень у «Дії» про перевірку кредитної історії, розповіла жінка в Facebook.

Що сталося

6 січня в Ірини Ілик деактивувався телефон — дзвінки в месенджерах, прив’язаних до номера телефону, були не доступні. А після відновлення номеру у відділенні оператора зв’язку, жінка почала отримувати сповіщення в «Дії» про перевірку її кредитної історії Українським бюро кредитних історій.

Також Ілик одразу отримала повідомлення від фінустанови Moneyveo про отримання 1500 грн кредиту. Щоправда, коли жінка писала заяву у поліції, сума вже складала 6200 грн. Наступного дня прийшло ще декілька сповіщень про перевірку кредитної історії Ірини іншими фінустановами.

Що далі

Наразі лише одна з трьох фінустанов визнала шахрайство та анулювала кредити, оформлені на жінку. Також Ілик звернулася до УБКІ з запитом про шахрайські дії.

«Попросила деактивувати можливості надання інформації для кредиторів, також було встановлено Статус Контроль та опція Фріз (ця опція повідомляє усіх хто дає запит на мою кредитну історію про те, що я не бажаю отримувати кредити)», — написала Ілик.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 55 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: