Львівщина отримала десять карет «швидких»

У Винниках, на території  Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, сьогодні, 19 квітня, освятили 10 карет швидкої медичної допомоги. «Швидкі» отримані Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф від Національної служби здоров’я України, повідомили у пресслужбі ЛОР.

Машини швидкої допомоги класу В на базі «Сitroеn Jumper» передадуть в райони області (пункти екстреної медичної допомоги «Орява», «Старий Самбір», «Буськ») та на станцію екстреної медичної допомоги «Львів».

Як наголосила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, спільні зусилля влади Львівщини спрямовані на підвищення якості надання медичних послуг мешканцям області.

«Важливо не тільки врятувати життя, а й необхідно забезпечити комфортне перебування пацієнтів у медичних установах і транспортування хворих.

Відтак частина «швидких», які  вивільнятимуться і є в доброму стані, будуть відправлені зі Львова обслуговувати віддалені території Львівщини, щоб оновити  рухомий склад тамтешніх станцій екстреної медичної допомоги», – підкреслила Ірина Гримак.

За словами керівника Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрія Васька, вартість однієї «швидкої», отриманої сьогодні, – 1,9 млн грн.

«Завдяки цьому поповненню у Львові планується додатково сформувати 4 нові медичних бригади, які щодня виходитимуть на чергування.

У планах – найближчим часом відкриття пункту базування екстреної медичної допомоги на території винниківського госпіталю, де працюватимуть два автомобілі швидкої допомоги і обслуговуватимуть окружну дорогу, частину Золочівського, Львівського районів і Винники.

Зауважу, що в квітні – травні заплановано поставку на Львівщину ще 50 «швидких» від Міністерства охорони здоров’я.

Крім того, до липня буде закуплено ще 50 автомобілів швидкої допомоги, з яких 20 – повнопривідні для гірських територій », – розповів Андрій Васько.

Як підкреслила очільниця Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця, ці 10 автомобілів – це перша черга поставок від НСЗУ.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 105 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: