Львівщина – один із лідерів за кількістю недужих на цукровий діабет

“Мисливці за діабетом” у Львівській області інформують, як боротися із ризиками виникнення цукрового діабету 2 типу під час війни, пише Вголос.

«Зараз Львів приймає велику кількість людей, які тікають від війни. Наразі у нас зареєстровано 64 735 пацієнтів із цукровим діабетом. Серед них 57 180 – другого типу. Щоб вирішити цю проблему, ми визначаємо рівень глюкози в крові та лікування цього захворювання. Адже зараз час, коли люди насамперед мають звертати увагу на своє здоров‘я», – розповідає директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис. 

Загалом проєкт має на меті підвищити рівень обізнаності про цукровий діабет 2 типу. А також залучити лікарів первинної ланки медичної допомоги. Які допоможуть регульовано перевіряти рівень глюкози у крові. 

«Можемо відзначити, що проблем з інсуліном на сьогодні немає. Усі аптеки з якими ми уклали договори повністю забезпечені гормоном. І місцеві, і тимчасові переселенці можуть бути спокійними, – продовжує Чемерис. 

Визначити рівень цукру в крові можна і онлайн. Для цього створили доказовий онлайн-тест на визначення цукрового діабету 2 типу – diabetes.pic.org.us. Відповідний тест затверджений Наказом МОЗ. 


«З початку повномасштабної війни, коли на Львівщину прибула велика кількість переселенців, ми вирішили переглянути нашу діяльність. Зокрема, сфокусувалися на цукровому діабеті 2 типу. Ми хочемо тестувати рівень цукру у крові та надавати базові медичні потреби. Більше того, забезпечити цих людей лікуванням, – розповідає менеджер 
україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров‘я» Галина Майструк. 

Львівщина - один із лідерів за кількістю недужих на цукровий діабет Львівщина - один із лідерів за кількістю недужих на цукровий діабет Львівщина - один із лідерів за кількістю недужих на цукровий діабет

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Львівщина - один із лідерів за кількістю недужих на цукровий діабет

Цей допис уже прочитано 57 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: