Львівські депутати передали для захисників України вантажівку необхідного обладнання (фото)

Підприємці, волонтери, депутати, чиновники, політичні опоненти – всі об‘єдналися, щоб закрити нагальні потреби Збройних сил України та наших захисників-добровольців.

Про це секретар ЛМР Маркіян Лопачак написав у Telegram. Передає Вголос.

«Не знаю, чи вже зрозуміла росія, що цю війну їй ніколи не виграти. Але нашій витримці, незламному духу та вмінню бути єдиними попри всі чвари й негаразди точно встигла позаздрити кожна країна світу», – написав Лопачак.

Львівські депутати передали для захисників України вантажівку необхідного обладнання (фото)

Він додав, що за декілька днів на запит наших військових було зібрано все необхідне. Секретар ЛМР зазначив, що частину коштів виділили з міського бюджету, а решта – львівський бізнес.

«Зараз вже вкотре на запит бійців буквально за декілька днів зібрали все необхідне: дизельні генератори, бензопили, лопати та різноманітне обладнання. Значну суму для цього виділили з міського бюджету, а решту рахунків закрив львівський бізнес. За лічені години все буде там, де воно зараз є необхідним», – додав він.

Лопачак наголосив, що боєздатність нашої армії – найголовніше питання.

«Боєздатність нашого війська – це питання №1. Тому закривали і будемо закривати усі потреби. Знайдемо можливості зробити неможливе. Бо тільки так будемо мати майбутнє», – підсумував чиновник.

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 85 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: