Львівських десантників нагородили орденом “За мужність 3 ступеня”

За мужність і героїзм проявленні в боях, Указом Президента України двох львівських десантників 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ нагородили високою державною нагородою “Орден За мужність 3 ступеня”. Про це повідомляє пресслужба бригади.

“Знайомтесь : Койот, Чапа, Добрий — три товариші, які вже не один рік стоять на захисті нашої державності. Не зважаючи на те, що десантники неодноразово виконували завдання в районі проведення АТО/ООС, які за їхніми словами внесли свою лепту в формування їх як військовослужбовців, день початку повномасштабного вторгнення став самим переломним моментом для всіх трьох. Станом на 24 лютого бійці опинились в різних районах, виконували різні бойові завдання за призначенням та вже наприкінці березня знову почали працювати пліч-о-пліч в складі одного підрозділу”, — йдеться в повідомленні пресслужби.

80-бригада
Фото: 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ

Наразі вже двоє з друзів отримали нагороди. Однак у бригаді впевнені, що нові відзнаки для військових не дадуть на себе довго чекати.  Адже хлопці постійно вдосконалюють свої навички, бо вважають, що в бою ти не підіймаєшся на рівень своїх очікувань, а спускаєшся до рівня своєї підготовки.

“Високий рівень індивідуальної підготовки бійців та злагодженості підрозділів ДШВ дозволяють виконувати завдання різного типу. В даний момент важливо робити детальний розбір будь-якої операції, аналізувати та вдосконалювати. Помилки в наших умовах коштують занадто дорого. Чи присутній страх ? Так, він завжди присутній, коли є загроза життю. Не боїться лише дурень. Сильніше страху напевне почуття відповідальності за тих, хто стоїть позаду, тих, хто нас підтримує, хто в нас вірить, хто допомагає нам — наш народ”, — каже один з десантників.

Загалом усі троє впевнені у перемозі України та після неї планують продовжити свій шлях в лавах Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 70 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: