Львівським двірникам та працівникам ЛКП виплатять премії

16 жовтня на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради погодили рішення про виплату двірникам і працівникам комунальних підприємств міста, які прибирають багатоквартирні житлові будинки та вулиці, одноразового матеріального заохочення.

Кошти виплатять за підсумками роботи у 2020 році із коштів підприємств. Премія становитиме один розмір посадового окладу. Матеріальне заохочення мають виплатити до 28 лютого 2021 року.

Міський голова Львова також закликав голів ОСББ, ЖБК і керівників управляючих компаній виплатити двірникам та робітникам аналогічне матеріальне заохочення за підсумками роботи у 2020 році.

Нагадаємо, у Львові вже кілька років поспіль висувають своїх кандидатів-двірників та обирають найкращого методом голосування львів’ян у соціальних мережах. Переможець конкурсу отримує подарунок від міста – тур Європою. У мерії також відзначають кращого двірника у кожному районі Львова, ці переможці отримують у нагороду подорож Україною. У 2020 році львів’яни обрали найкращим двірником Мирослава Новоставського, який переміг у цій номінації вже вдруге.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 33 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: