“Львівська політехніка” взяла участь у розробці українського супутника, який запустила SpaceX

13 січня 2022 року з пускового майданчика компанії SpaceX у США за допомогою ракетоносія Falcon-9 запустили український супутник дистанційного зондування «СІЧ-2-30», повідомляє Діло.
 

Супутник Січ-2-30 призначений для отримання цифрових фото поверхні Землі у видимому та ближньому інфрачервоному діапазоні: 0,51–0,59 мкм (зелений), 0,61–0,68 (червоний), 0,80–0,89 (ближній ІЧ) та 0,51–0,90 (панхром), повідомляють на сайті Університету.

Крім цього, супутник використають для моніторингу магнітосфери. Термін експлуатації супутника ― три роки.

“На цьому супутнику була встановлена апаратура обробки сигналів АОС-МСУ в складі багатоспектрального сканера МСУ, який є корисним навантаженням космічного апарату і передає зображення поверхні Землі. Апаратуру АОС-МСУ розробили, виготовили і випробували в Науково-дослідному конструкторському інституті «ЕЛВІТ» Львівської політехніки“, ― зазначив головний конструктор, директор НДКІ «ЕЛВІТ» Віктор Ткаченко.

“Львівська політехніка” взяла участь у розробці українського супутника, який запустила SpaceX“Львівська політехніка” взяла участь у розробці українського супутника, який запустила SpaceX

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 930 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: