Лоукостер Bees Airline відкриває продаж квитків зі Львова на грецький острів Родос

Новий український лоукостер Bees Airline 28 квітня відкрив продаж квитків на сім нових маршрутів. Зокрема, зі Львова ним можна буде полетіти у Грецію, на острів Родос. Про це повідомляє Avianews.com.

Це сталося через кілька днів після того, як авіаперевізник отримав документ PART-TCO для операторів третіх країн від Європейського агентства з безпеки авіації (EASA). Він дозволяє іноземним авіакомпанія літати в 27 країн Євросоюзу, Ісландію, Норвегію, Швейцарію, Гібралтар і на віддалені острови.

30 травня компанія планує полетіти зі Львова на грецький острів Родос. Мінімальна ціна авіаквитків в залежності від напрямку коливається від 1 500 до 3 200 грн в один бік за найнижчим тарифом Light. Він включає перевезення тільки ручної поклажі до 7 кг і невеликої особистої речі, наприклад, дамської сумочки або рюкзака для ноутбука.

Зокрема квиток до Родоса коштуватиме від 3 200 грн. Авіарейси виконуватимуть раз на десять днів.

Нагадаємо, що Греція анонсувала відкриття країни для українців із 14 травня. А наразі, за даними Міністерства закордонних справ, в’їзд для громадян України все ще неможливий.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 38 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: