Кремль вимагає від Казахстану визнати Крим російською територією

Російська Федерація нібито висунула Казахстану кілька вимог в обмін на допомогу зупинити протести силами Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ). Раніше стало відомо, що до складу так званих миротворчих сил увійшли підрозділи збройних сил Росії, Білорусі, Вірменії, Таджикистану та Киргизстану. Фото Obozrevatel.

Як повідомило видання Уeniakit у четвер, 6 січня, Росія зі свого боку нібито поставила керівництву країни умову, яка складається з чотирьох пунктів. Одним із них, як стверджують журналісти, РФ вимагає від Казахстану визнання окупації Криму.

Як пише видання, йдеться про:

  • визнання окупації українського півострова Крим;

  • відновлення російської мови як другої офіційної в країні;

  • надання Росії військових баз;

  • автономію для російських меншин.

 

Нагадаємо: президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв 5 січня звернувся по допомогу до країн ОДКБ (Організація Договору про колективну безпеку). Це військово-політична організація, до якої входять також Росія, Білорусь, Вірменія, Киргизстан, Таджикистан.

У четвер вранці Російська Федерація почала перекидання військового контингенту до Казахстану. До країни вирушили так звані колективні миротворчі сили ОДКБ. Вони нібито будуть у країні обмежений період часу. А їхньою метою нібито є “стабілізація та нормалізація обстановки”. В ОДКБ запевняють, що ці війська нібито охоронятимуть важливі державні та військові об’єкти, а також допомагатимуть силовим структурам Казахстану.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 882 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: