Корупція по-львівськи: директор радіотехнічного заводу задекларував понад 6 млн зарплати

Директор Львівського державного заводу “Львівське об’єднання радіотехнічної апаратури”, Володимир Чаус у своїй декларації зазначив, що у 2020 році він заробив понад 6,29 мільйона гривень заробітної плати та понад 176 тисяч гривень пенсії. 

У січні 2021 року львівський завод радіотехнічної апаратури працював в “обмеженому” режимі через нестачу фінансування. Однак, Чаус за цей місяць отримав понад 600 тисяч гривень зарплати. Про це повідомляє “Твоє місто”. 

Зокрема, у січні цього ж року працівники заводу ЛОРТА страйкували через несвоєчасну виплату заробітньої плати. Її людям не виплачували протягом 4-х місяців. Однак, це не завадило директору підприємства отримати місячну зарплату у понад пів мільйона гривень.

Згідно з даними декларації, у січні 2021 року Володимир Чаус отримав 629 тисяч гривень заробітньої плати.

Корупція по-львівськи: директор радіотехнічного заводу задекларував понад 6 млн зарплати
Скріншот декларації Володимира Чауса

Також, у декларації керівника заводу ЛОРТА задекларований автомобіль Mercedes-Benz 2015 року за 1,5 мільйона гривень.

Зазначимо, що свої фінансові заощадження Чаус зберігає готівкою, адже банківських вкладів у нього немає. Директор заводу зберігає понад 366 тисяч гривень, 31 тисячу доларів та 30 тисяч євро.

Зокрема, його дружина, пенсіонерка Валентина Денисова має ще 25 тисяч доларів готівкою. Також жінка володіє квартирою у Львові площею 68 квадратних метрів. Сам ж Володимир Чаус володіє декількома об’єктами нерухомості – трьома квартирами, одна з яких знаходиться в Одесі й там він має також особисте паркомісце, трьома гаражами, а також недобудованим будинком у Пустомитівському районі Львівської області.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 113 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: