Козловський став депутатом Львівської облради від «ЄС»

Відомий бізнесмен, найбагатший депутат Львівської міськради Григорій Козловський отримав право стати депутатом Львівської обласної ради. Про це свідчать дані 99,9% протоколів з підсумками голосування до Львівської облради, які ZAXID.NET отримав в обласній ТВК. Про це пише zaxid.net

Григорій Козловський балотувався у загальному списку «Європейської солідарності» до Львівської облради під №39, але в окрузі №5 (Личаківський, Сихівський та Франківський райони Львова, Винники, Лисиничі, Підбірці) він йшов на вибори під №2 і набрав необхідну квоту голосів для проходження до Львівської облради. Першим номером у цьому окрузі йшов мер Винників Володимир Квурт, який теж пройшов до обласної ради.

49-річний Григорій Козловський наразі є чинним депутатом Львівської міськради від «Європейської солідарності». Фігурант цілої низки антикорупційних журналістських розслідувань. Він є співвасником «Львівської тютюнової фабрики», власником Grand Hotel, низки будівельних фірм та ресторанів у центрі Львова, а також футбольного клубу «Рух».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 148 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: