Канікули в школах планують почати раніше, а виші перевести на дистанційне навчання

Вищі навчальні заклади в Україні хочуть тимчасово перевести на дистанційне навчання, а канікули в школа почати раніше – у зв’язку зі збільшенням числа хворих на COVID-19, повідомив у фейсбуці Михайло Радуцький, голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги й медичного страхування.

За його словами, такі рішення ухвалили під час останньої наради у президента України.

“Тимчасово переводимо ВНЗ на дистанційне навчання. Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів. На жаль, вже маємо кілька спалахів зараження співробітників і студентів, і навіть смертельні випадки. Минулого тижня загинув декан географічного факультету КНУ імені Шевченка. Звісно, необхідна інформаційна кампанія серед студентів: молодь повинна розуміти, що сьогодні краще обмежити кількість контактів і мінімізувати перебування в людних місцях. Життя їхніх батьків, бабусь та дідусів – це також і їхня відповідальність», – написав Радуцький.

Осінні канікули у школах, за його словами, мають розпочатися раніше, дату початку канікул визначає місцева влада, але найкраще, щоб канікули стартували вже наступного тижня, до 15 жовтня.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 47 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: