З Польщі “їхали” контрабандні книги з Росії (ФОТО)

Працівники Галицької митниці завадили перемістити в Україну книги видавництва Росії. Про це повідомила пресслужба Галицької митниці.

Сьогодні вночі в  пункті пропуску «Шегині – Медика» під час митного оформлення рейсового автобуса, який прямував з Республіки Польщі,  митники  виявили 179 книг, віддрукованих в Російській Федерації. Книги різної спрямованості, авторів та видань містились  в коробках серед багажу пасажирів. Водій прямував «червоним коридором», подав декларацію, однак в ній не зазначив про переміщувану літературу. Пізніше заявив, що книги попросили перевезти з Польщі незнайомі.

За цим фактом працівники  митниці  зафіксували адміністративне правопорушення за ознаками ст. 472 Митного кодексу України. Справу буде скеровано до суду.

Згідно зі ст. 28-1 Закону України «Про видавничу справу»  видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників.

З Польщі “їхали” контрабандні книги з Росії (ФОТО)
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 26 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: