З нагоди Міжнародного дня музеїв у Львові преміями нагородили найкращих працівників музейних закладів

У Львові відбулося святкування Міжнародного дня музеїв, в рамках якого провели церемонію вручення премій та подяк переможцям Програми відзначення працівників музейних закладів Львова.

«Дуже часто вашу працю не видно, бо те, що ми бачимо, – це лише верхівочка айсберга, а те, що є всередині, що ви пропускаєте через своє серце, оцю енергію, яку ви даєте людям, – це титанічна праця, це ночі без сну, дні, доби з матеріалами, в архівах. Але ви робите велику справу, бо ви даєте нам розуміння нашої пам`яті, що є основою для нашої держави. Я вірю, що ми будемо мати більше ресурсів і такі програми, які ми мали торік «Фокус на культуру», ми будемо мати в рамках нашої країни і ми будемо виконувати ту місію, яку свого часу започаткував ще Митрополит Андрей Шептицький – це витягувати український нарід з того стану провінційності. Це так важливо. А тут культура є основним рушієм. Велика вам подяка, ми вас любимо, ви – найкращі. Ми щороку вшановуємо кращі колективи, але не просто, що вони є, а за те, що вони дуже круте зробили – виставка, цікавий проект тощо», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Опісля міський голова вручив подяки та грошові винагороди для 6 переможців конкурсу працівників музейних закладів Львова. Відтак, було вручено 5 нагород по 25 тисяч гривень (у номінаціях “Збереження та популяризація музейного фонду”, “Виставково-експозиційна діяльність”, “Освітня діяльність”, “Сучасні технології у музеї”) та 1 нагороду у розмірі 50 тисяч гривень (в номінації “Музейна подія року”). З переліком переможців можна ознайомитись нижче.

Також на честь Дня науки та з нагоди дня народження мер вручив подяку та золотий герб Львова доценту кафедри вищої геодезії та астрономії Національного університету «Львівська політехніка», голові Львівського астрономічного товариства Любов Янків-Вітковській.

В рамках заходу також відбулася презентація короткометражного біографічного фільму про Бориса Возницького та презентація 2 картин Мирона Катарана, присвячених Б. Возницькому.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 131 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: