Зі Львова відправили 500 бронежилетів військовим

Про це повідомляє у соцмережах Юрій Холод заступник голови Львівської обласної ради.

Зі Львова відправили 500 бронежилетів військовим

«Усі замовлення з передової, які ми отримали особисто у вояжі минулого тижня, виконано.
Найближчим часом на Донеччину, Харківщину та Луганщину відправляємо новий вантаж для воїнів. Зокрема, для нашої 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України.

 Ще 500 бронежилетів щойно передали військовим та прикордонникам від начальника Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, ЛОК – Львівський Оборонний Кластер та Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ).

Всі бронежилети четвертого класу захисту, виготовлені у Львівському оборонному кластері, який від початку повномасштабної війни відправив різним підрозділам українського війська 30 тисяч сертифікованих, вироблених в Україні бронежилетів.

Вся цю амуніцію, тактику, транспорт, одяг військовим та харчі відправляємо на схід найближчим часом. На складах у Львові амуніція точно не має затримувалися більше трьох днів. Інакше це – злочин. Війна триває вже, потреба є вже. Дуже дякую всім, особливо Аня Крисюк та міжнародному штабу, який об’єднав активні діаспори та донорів у 44 країнах світу», – йдеться у повідомленні

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 62 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: