Зеленський підписав закон про дерадянізацію законодавства

Президент України Володимир Зеленський підписав закон “Про дерадянізацію законодавства України”. Про це повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, пише “Інтерфакс-Україна».

“Ну що ж, відтепер у законодавстві України немає згадки про “перемоги Великої Жовтневої соціалістичної революції”; немає прагнення втілювати в життя “ленінські ідеї побудови комуністичного суспільства”; немає посилань на програми, розроблені комуністичною партією; немає пріоритету в правах комсомольців, комуністів та інших “товаришів”; “вичищено” майже 1200 актів органів державної влади та управління Союзу РСР, Української РСР”, – написав Стефанчук у п’ятницю у фейсбуці.

Він повідомив, що згідно із законом Кабінету Міністрів доручено найближчим часом здійснити аналогічну дерадянізацію на своєму рівні, а також підготувати нові Трудовий кодекс, Житловий кодекс та Кодекс про адміністративні проступки.

“Ми разом зробили те, що не спромоглися зробити народні депутати за попередні 30 років незалежності”, – підсумував спікер парламенту.

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 74 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: