Збірна України здобула дев’ять медалей у перший день Дефлімпіади

Збірна України розпочала виступи на Дефлімпіаді-2021 – мультиспортивних іграх серед людей із порушенням слуху, що тривають у бразильському Кашіас-ду-Сулі. Першого дня змагань “синьо-жовті” здобули дев’ять медалей у трьох видах спорту: шість золотих, дві срібні та одну бронзову.

Про це повідомляє “Суспільне Спорт”.

Першу перемогу Україні принесла велосипедистка з Чернівецької області Єлисавета Топчанюк, яка стала найкращою у шосейній гонці на 1000 метрів. Україна вперше була представлена в цьому виді спорту, тож медаль Топчанюк стала дебютною для збірної.

Найбільшу кількість нагород українці вибороли в карате, де взяли три “золота” та два “срібла”. Чемпіонами Дефлімпіади в куміте стали Карина Янчук з Луганщини, яка перемогла в категорії до 68 кг, та Олександр Махно з Полтавщини – в категорії до 84 кг. Інший українець, Микола Пантюшин із Дніпропетровщини, завершив змагання в понад 84 кг зі “сріблом”.

Крім того, Олександр Черняєв із Харківської області здобув золоту медаль у ката, а також “срібло” в чоловічих командних змаганнях разом із Олександром Кальником і Олександром Тритяком.

Завершили день змагання з плавання, в якому Україна виграла ще два “золота” й “бронзу”. Киянин Ілля Султанов, для якого ці Ігри стали дебютними в кар’єрі, фінішував першим на дистанції 50 м батерфляєм. А в плаванні комплексним стилем на 200 м третє місце посіла Ірина Терещенко.

Також українська команда стала найкращою в естафеті 4х100 м вільним стилем. “Золото” у фіналі принесли Олексій Литвиненко, той самий Султанов, Олексій Коломієць та Максим Дудник.

Останнім часом “LEMBERG NEWS” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш  Telegram.

Цей допис уже прочитано 53 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: