За торгівлю наркотиками мешканця Самбора засудили на 6,5 років тюрми

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 52-річного жителя Самбора, якого обвинувачували у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних засобів, вчиненому повторно та незаконному зберіганні без мети збуту наркотичних засобів (ч.ч. 1,2 ст.307, ч. 1 ст.309 КК України).

Встановлено, що чоловік упродовж грудня 2020 року – травня 2021 року продавав жителям Самбірського району наркотичний засіб – субітекс. Окрім цього, з метою особистого вживання, обвинувачений зберігав за місцем свого проживання особливо небезпечний наркотики – канабіс.

Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Самбірської окружної прокуратури, визнав обвинуваченого винним та призначив покарання у виді позбавлення волі строком 6 років 6 місяців з конфіскацією майна.

Водночас зазначимо, що цьогоріч за принципової позиції прокурорів Самбірської окружної прокуратури у суді доведено вину трьох осіб за ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України (аналогічні факти). За результатами судового розгляду усім обвинуваченим призначено реальну міру покарання – позбавлення волі.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 56 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: