За застрелену на Львівщині козулю, браконьєр сплатить 32 тисячі гривень штрафу (ФОТО16+)

На Львівщині  в угіддя державного резервного фонду, які є під охороною державної лісової охорони Бібрського лісгоспу (колишні угіддя Перемишлянського РТМіР «Лісівник») браконьєр незаконно вполював козулю. Вину чоловіка доведено і йому потрібно буде сплатити штраф у сумі 32 тисячі гривень. Про це повідомили на сторінці ДП “Бібрського лісгоспу”.

“В ході проведення розслідування районним мисливствознавцем лісгоспу, вину браконьєра було доведено та складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 85 ч.2 КУпАП. Громадянину П., який незаконно добув самця козулі, прийдеться заплатити штраф, суму якого визначить суд, та збитки в розмірі 32 тис. грн.”- йдеться у повідомленні.

 Зазначено, що це сталось 26 вересня 2020 року в даних угіддях працівниками державної лісової охорони Бібрського лісгоспу був складений протокол на браконьєра.

Рейдова група лісгоспу проводивши рейд угіддями резервного фонду в ніч з 02 на 03 жовтня 2020 року, в околицях с.Затемне, почула постріли в польових угіддях. В полі було виявлено автомобіль марки Volkswagen Т-4, в якому був карабін «Вепр» та вбитий самець козулі.

Цей допис уже прочитано 40 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: