Заявки на конкурс мікропроектів прийматимуть до березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року, повідомляє Львівська обласна рада.

Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив сьогодні, 25 січня.

До Львівської обласної ради звернулися члени Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» з проханням продовжити термін прийому проєктів, оскільки у зв’язку з завершенням реформи децентралізації на Львівщині утворено 73 територіальні громади та 7 районів.

Новоутворені ОТГ зараз перебувають в активній фазі формування виконавчих структур та передачі майна. Відтак просять трохи часу, аби більш якісно підготувати мікропроєкти на конкурс.

За 2016 – 2020 рр на Львівщині реалізували 4434 проєкти місцевих ініціатив у різних галузях. На їх втілення у життя було скеровано понад 1 млрд грн, з яких понад 500 млн грн. з обласного бюджету, понад 375 млн грн – з місцевих бюджетів та понад 220 млн грн – небюджетних коштів, залучених громадами.

До слова, за 2016-2020 роки на Львівщині реалізували 4434 проєкти місцевих ініціатив у різних галузях. На їх втілення у життя було скеровано понад 1 млрд грн, з яких понад 500 млн грн. з обласного бюджету, понад 375 млн грн – з місцевих бюджетів та понад 220 млн грн – небюджетних коштів, залучених громадами.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 70 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: