Журнал Forbes назвав 100 найвпливовіших жінок 2020 року

На першому місці уже десятий рік поспіль канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Журнал Forbes опублікував сімнадцятий щорічний рейтинг 100 найвпливовіших жінок світу з 30 країн світу. Серед них – 10 голів держав, 38 керівниць великих компаній, про це повідомляється на сайті видання.

На першому місці уже десятий рік поспіль канцлер Німеччини Ангела Меркель. На другому місці вже другий рік поспіль глава Європейського центрального банку Крістін Лагард. На третьому місці – майбутня віцепрезидентка США Камала Харріс.

Журнал Forbes назвав 100 найвпливовіших жінок 2020 року

Також до переліку найвидатніших жінок увійшла прем’єрка Нової Зеландії Джасінда Ардерн, правозахисниця Стейсі Абрамс, IT-підприємиця Шеріл Сендберг та королева Великої Британії Єлизавета II.

Всього у цьогорічному новому рейтингу 17 нових учасниць. Серед новачків рейтингу – віцепрезидентка CVS Health (постачальник рецептурних препаратів, управляє мережею з семи тисяч аптек в 40 американських штатах) Карен Лінч. У 2021 році буде відповідати в компанії за питання, пов’язані з вакциною від COVID-19.

«Це ілюстрація того, що жінки керують усіма сферами життя суспільства, яке змінюється під впливом пандемії коронавірусу», – зазначає видання.

Нагадаємо, колишня дружина Джефа Безоса Маккензі Скот очолила рейтинг найбагатших жінок світу. Її статки складають $68 млрд. Також Маккензі посідає 12 місце серед найбагатших людей світу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 1461 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: