Жорстоко бив, а потім забрав дітей: у Львові виправдовують домашнього тирана, який катував дружину

У Львові один із топ-працівників ІТ-галузі жорстоко катував дружину. А коли потерпіла почала розголошувати це, то він  забрав у неї дітей. 

Про це у Facebook повідомила правозахисниця, лідерка Жіночого руху “За майбутнє” Ірина Суслова. 

За словами правоозахисниці, потерпілу звати Маріанна. Її чоловік заможній топ-менеджер з IT-сектора. Він постійно бив дружину до напівнепритомності та ґвалтував її. При цьому сусіди та знайомі подружжя стали на бік домашнього тирана. Кров на обличчі жінки очевидці називають “варенням”. 

“Пронизливі крики жінки та плач дітей, які донедавна бентежили та лякали сусідів, тепер ті ж самі люди назвали вигадкою. Поліція, органи опіки та суди – теж ніби осліпли. Бо гроші вирішують не тільки матеріальні проблеми, а і те, жертва ти чи брехун, і не важливо, як було насправді”, – написала Ірина Суслова. 

За словами правозахисниці, коли потерпіла наважилась розповісти про знущання, то чоловік забрав у неї дітей.

“Йому було мало знущань з жінки. Він пішов далі: щоб покарати її за спробу чинити опір та розголос про насильство – забрав дітей. З червня минулого року Маріанна бачила своїх дочок не більше, як годину. Й тепер вже вони зневажають та б’ють маму при зустрічі – бо так наказав батько”, – додає правозахисниця. 

Лідерка Жіночого руху повідомила, що зараз для потерпілої Маріанни знайшли адвоката, який через суд добиватиметься покарання для домашнього тирана. 

Також Ірина Суслова опублікувала відео побитої жінки, яка стала жертвою домашнього тирана. 

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 117 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: