Ексголову ЛОДА призначили членом Ради Нацбанку

У середу, 16 вересня, Верховна рада України призначила членом Ради Національного банку України Василя Горбаля. Народні депутати схвалили відповідний проект постанови № 4077.

Про це повідомляє “РБК-Україна”.

Відповідну постанову підтримало і проголосувало 249 народних обранців.

“Звільнити Ричаківську Віру Іванівну з посади члена Ради Національного банку України у зв’язку із закінченням строку її повноважень. Призначити членом Ради Національного банку України Горбаля Василя Михайловича”, — вказано у тексті постанови.

Горбаль був депутатом парламенту 4–6 скликань від “Партії регіонів”. Він також займав посаду члена Ради НБУ у 2003–2005 і 2007–2014 роки.

Нагадаємо, у травні колишній голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль подав декларацію на посаду керівника Державної аудиторської служби.

При цьому 27 квітня Горбаль уже подавав декларацію на цю посаду. Однак, як він повідомляв, йому відмовили через недостатній досвід.

Нагадаємо, раніше, в 2014 році нардепи звільнили Михайла Гончарова, Василя Горбаля, Сергія Клюєва, Бориса Колеснікова, Петра Порошенка та Ігоря Прасолова з ради НБУ у зв’язку із закінченням терміну їх повноважень.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 224 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: