Дівчина, яка справляла нужду під пам’ятником Бандери, жаліється на цькування в мережі інтернет

В мережі почав поширюватись шокуючий відеоролик, на якому дівчина демонстративно справляє нужду зразу біля пам’ятника Степану Бандері.

Одразу після цього відео зникло з ресурсу, пише Вголос

За попередніми даними, на відео зображена 24-річна Наталія Д. Вона нібито родом з Києва і є учасницею спільноти, яка вдається до неоднозначних витівок і поширює відповідний контент у Мережі.

Як пише ТСН, в соціальній мережі дівчина жаліється, що їй погрожують користувачі соцмереж і закликають попросити вибачення за скоєне.

«Піонери-наці влаштували на мене інтернет-сафарі. Намагаються купити золото та косметику і вітають з Новим роком та Різдвом Христовим», – написала дівчина.

Дівчина, яка справляла нужду під пам'ятником Бандери, жаліється на цькування в мережі інтернет
 
Як раніше повідомлялось, у Львові стався шокуючий інцидент біля пам’ятника Степана Бандері. Так, в мережі почали поширювати відео, на якому видно, що невідома дівчина демонстративно справляла нужду біля пам’ятника.

Люди різко критикують вчинок жінки

Так у спільноті Varta1 люди називають вчинок “повною деградацією”. Також користувачі пропонують різноманітні способи покарання – від “депортації з України” до “прибирання території”.

“Повна деградація. Йдеться навіть не про Бандеру, його таким не оскверниш, а про втрату сорому – знімання трусів на камеру в громадському місці. От така собі популярність”.

“Коли в голові замість мізків лайно, то тим воно і мислить”.

“Хіба таке чудо можна назвати дівчиною?”

“Хворе суспільство”.

“Наступне відео з вибаченнями соплями і сльозами… Вже налагоджена схема хайпу“.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 215 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: