«Древній Звенигород». На Львівщині відкриють віртуальний музей

Завдяки сучасним технологіям можна не лише уявляти, який вигляд мало місто тисячоліття тому, а й побачити його.

У селі Звенигород, що на Львівщині, відкривають туристичний сезон та презентують віртуальний музей, завдяки якому можна перенестися в одну з перших княжих столиць українського Прикарпаття часів середньовіччя. Про це повідомляє історико-культурний парк «Древній Звенигород».

«Вже 6-8 серпня чекаємо усіх на великому відкритті нового історико-культурного заповідника «Древній Звенигород». У програмі: авторські екскурсії від дослідників літописного Звенигорода, захопливі дитячі квести, вечірнє театралізоване дійство, ранкова йога, майстер-класи, концертна програма», – йдеться у повідомлені.

«Древній Звенигород». На Львівщині відкриють віртуальний музей
Сучасні технології дозволяють не лише уявляти, який вигляд мало місто тисячоліття тому, але й побачити його. Вдягнувши VR-окуляри, відвідувачі зможуть оглянути дванадцять місць Звенигорода першої половини XII ст.

Також в історико-культурному парку «Древній Звенигород» оновили музей середньовічного міста. Його унікальна експозиція – це сотні артефактів княжих часів. Тут є найдавніша, знайдена археологами в Україні, гусля, речі побуту та прикраси.

Нагадаємо, що Звенигород – це село за двадцять км від Львова. Однак у середньовіччі там було одне з найбільших міст Західної України. Уперше про нього згадується у 1086 році, що робить його майже на 200 років старшим за Львів. У першій половині XII ст. – це столиця Звенигородського князівства. Тут збудували перші на території Західної України білокам’яні церкву та палац.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 320 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: