Доріжки у парку «700-річчя Львова» посипають кавовою гущею

У межах пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» продовжують використовувати кавову гущу для боротьби із ожеледицею, про це інформують у пресслужбі Львівської міської ради. Щотижня кав’ярні надають близько 80 кг кавової гущі, якою комунальники посипають доріжки за потреби, каже директор ЛКП «Зелений Львів» Володимир Данилюк.

“Ми посипаємо кавовою гущею доріжки винятково за потреби. Сьогодні плануємо теж посипати, тому що йде відлига, відповідно, стає слизько. Як пілотний проект, ми обрали локацію у парку «700-річчя Львова». Зараз продовжуємо випробовувати. Кавову гущу ми забираємо лише по понеділках. Упродовж вихідних кав’ярні її збирають — виходить орієнтовно 80 кг. Цього нам достатньо, щоб посипати ділянки у частині парку біля церкви св. Йосафата двічі. Вже близько місяця посипаємо ті самі доріжки”, — каже Володимир Данилюк.

За його словами, посипати інші парки поки що не планують. “Хочемо послухати науковців щодо органіки та того, як вона поведеться в парку. Тоді вже буде прийняте остаточне рішення за цим проектом”, — зазначає Володимир Данилюк.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 67 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: