Десять днів не повідомляли про зникнення: на Львівщині розшукали 14-річну дівчину

На батьків, які протягом 10 днів не повідомляли правоохоронцям про зникнення своєї доньки, складено адміністративний протокол.   

20 грудня, близько 12.30, у Городоцьке відділення поліції звернувся місцевий мешканець та повідомив про те, що 10 грудня, близько 8.00,  його 14-річна донька вийшла з дому до школи та не повернулась.  Спочатку батьки намагалися знайти дівчинку власними силами, але коли зрозуміли, що не вдається, звернулися по допомогу до поліції. 

До розшуків дівчинки негайно були залучені співробітники всіх служб Городоцького відділення поліції та інших територіальних підрозділів поліції.

Протягом кількох годин інспектори ювенальної превенції Городоцького відділення поліції розшукали школярку у Львові та повернули її родичам. Вона здорова та неушкоджена, протиправних дій щодо неї вчинено не було. Встановлено, що дівчинка перебувала у своїх знайомих.

Правоохоронці склали на батьків дівчини адміністративний протокол за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також поліцейські провели з сім’єю  профілактичну бесіду.

Десять днів не повідомляли про зникнення: на Львівщині розшукали 14-річну дівчину

Відділ комунікації поліції Львівської області

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 73 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: