Депутат ВО “Свобода” висловив обурення проти фільму “Мій юний принц”

Вчора на сесії Львівської облради голова депутатської фракції ВО “Свобода” Олег Панькевич озвучив емоційне звернення до Мінкульту з вимогою не фінансувати виробництво фільму “Мій юний принц”.

Олег Панькевич заявив, що держава планує профінансувати виробництво фільму, в якому глумляться над християнством, чим ображають релігійні почуття більшості українців, повідомляє Galinfo

“Це питання потребує озвучення, про це потрібно вже говорити, при чому дуже голосно. Фільм не тільки розповідає про гомосексуальні стосунки і “нездорову прихильність” сина до мами. Нас обурило те, що тут експлуатують тему християнства, подаючи питання віри у спотвореній формі. Промовистими є рекламні постери фільму, які пародіюють сакральні твори Мікеланджело, зокрема фреску “Створення Адама” та скульптуру “П’єта” – скорботної Матері з Христом”, –  заявив Панькевич.

Також Олег Панькевич наголосив на тому, що у тизері фільму звучить пародія на молитву “Отче наш”, яка адресована тій самій матері, в якої “нездорові стосунки” з сином. Проте журналістам Гал-інфо не вдалося знайти тизер фільму у відкритому доступі.

Як з’ясували журналісти, напередодні автор сценарію та продюсер Олексій Гладушевський на своїй сторінці в Facebook повідомив, що вхід на презентацію був лише за запрошенням. Невже депутат від “Свободи” особисто був запрошений до Києва на тизер-презентацію фільму?

Чому ж тоді він не виказав своє невдоволення безпосередньо творцям фільму невідомо.

“Чому журі конкурсу вирішили надати державну підтримку картині в якій відверто знущаються з релігійних почуттів християн? Невже творчі люди, очевидно авторитетні у своїй царині не побачили цієї зневаги та насмішки над святими для мільйонів українців речами? Якщо у них забракло чуття, то бодай страх перед законом мав би їх зупинити”, – наголосив Олег Панькевич. 

Зазначимо, продюсер та сценарист фільму Олексій Гладушевський вочевидь бачить усе це по іншому. В одному з інтерв’ю він розповів про те, що історія головного героя, його сім’ї та оточення буде близька й цікава багатьом глядачам у всьому світі. Адже фільм націлений на фестивальну аудиторію, як на західну, так і на українську. 

“У фільмі ми досліджуємо кілька важливих тем: любов, тиранія, смерть, одержимість, залежність, несвобода, ізоляція. Стрічка буде насичена візуальним естетством і, що не властиво українському кіно, еротичними сценами», – коментує Олексій Гладушевський.

Нагадаємо, що стрічка “Мій юний принц”, режисер якого Хачік Васілян у вересні цього року увійшла до переліку кінопроєктів-переможців 17-го конкурсного відбору Держкіно. Фільм посів перше місце в рейтингу за напрямком “Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські)” 

З бюджетних коштів на кінострічку в Раді планують виділити близько 20 млн гривень, а 5 млн грн студія залучає сама. 

Фото: постер фільму

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 99 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: