Горе-мати, не в змозі прогодувати своїх 9 дітей, лишила їх прямо під будівлею міськради

У Кривому Розі мати-зозуля залишила своїх 9 дітей з речами і свідоцтвами про народження під будівлею міськради. Жінку знайшли, і вона змушена була пояснити свій вчинок.

Про це Повідомляє ТСН з посиланням на «Свои».

За словами жінки, її на  такий крок підштовхнули життєві обставини. «У зв’язку з тим, що у мене немає можливості їх годувати і я на цей момент не можу оформити будь-які виплати  – малозабезпечені чи аліменти, і я не можу забезпечити умови їхнього проживання, я їх відвезла в міськвиконком і залишила біля входу», – розповіла жінка.

Через ненадані папери допомогу жінці на дітей не оформили.

Мати-зозуля поскаржилася, що звернулася до служби у справах дітей селища Широке, куди вона переїхала з Кривого Рогу, щоб оформити виплати, але там стали вимагати пакет документів, зокрема й довідки про зарплату чоловіка, з яким вона офіційно не розлучилася. Через ненадані папери допомогу жінці на дітей не оформили.

За її словами, вона стала вимагати, щоб дітей забрали у притулок, але їй повідомили, що місць там немає, єдине – можуть взяти, якщо вона напише відмову від дітей. Проблема не вирішилася і жінка залишила дітей під будівлею міськради.

«Не хочу більше мордувати їх голодом. Я знаю, що держава їх прогодує, тим паче там 7 пацанів зростає – вони будуть захищати Україну», – сказала вона.  Наразі соцслужби прилаштували дітей до Центру реаблітації.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 145 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: