В Україні поліцейські погрожують звільненнями та страйком через низькі зарплати

Мінімум 30 відсотків особового складу Нацполіції може піти у відставку вже в першому кварталі 2022-го року

Працівники Нацполіції вимагають звільнити керівництво через неприйнятні зарплати. Правоохоронці погрожують масовими звільненнями та всеукраїнським страйком.

Відповідне відеозвернення записав старший лейтенант поліції Дмитро Ринковий.

«Шановні громадяни, відкрито вам заявляю, що співробітники поліції працюють за їжу, тому що із зарплатою 13 тисяч гривень ледве вистачає лише на побут», – сказав він.

З огляду на ситуацію працівники поліції вимагають звільнити керівництво Нацполіції та МВС, а також виплатити гроші.

Якщо цього не виконають, то розпочнуться масові звільнення: мінімум 30 відсотків особового складу піде у відставку вже в першому кварталі 2022-го року. Крім того, правоохоронці погрожують всеукраїнським страйком.

У Міністерстві внутрішніх справ іще не прокоментували відеозвернення Ринкового.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року розпочався всеукраїнський так званий тихий страйк поліцейських, який підтримали й у Львові.  Патрульні вимагали підвищення зарплатні, а не можливості «підпрацьовувати».

Страйк назвали «тихим», адже розпочали його 20 грудня без особливої публічності через флешмоб. Його суть полягала в тому, що поліцейські складали протоколи тільки на грубі правопорушення – статті 130 і 124 КУПАП.

Зокрема, це керування транспортом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції. Також порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 142 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: