В Україні запустили електронні шкільні журнали й щоденники

В Україні запустили національну платформу з електронними шкільними журналами та щоденниками, доступ до яких матимуть, зокрема й батьки учнів. 

Нова платформа, запуск якої анонсували ще у травні, наразі працює в тестовому режимі, передає zaxid.net.

Як зазначено на сайті платформи, вона надасть вчителям, учням та їхнім батькам зручний онлайн-інструмент, який забезпечить цілодобовий доступ до оцінок, відвідуваності та інших ресурсів журналу. Крім того, на противагу подібним комерційним продуктам, які вже працюють у деяких школах, вона буде повністю безкоштовною.

Які можливості платформи

Основні можливості платформи – це класні журнали, електронні щоденники та розклад уроків, доступні будь-коли і з будь-якого пристрою:

  • заклади можуть створювати документи тимчасового (до 10 років включно) строку зберігання (у тому числі класний журнал) лише в електронній формі;
  • функціонал платформи дозволить учасникам освітнього процесу мати постійний доступ до цифрового аналога звичайного щоденника;
  • можливість зручно переглядати актуальний розклад уроків з комп’ютера чи смартфона.

Також на сайті платформи розміщено інструкцію про те, як до неї підключитись.Всю інформацію заповнюватимуть вчителі, а за допомогою логіна й пароля батьки і учні зможуть отримати до неї доступ, повідомила пресслужба міністерства освіти.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 203 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: