В Україну прибула перша партія вакцин Pfizer

16 квітня в Україну прибула перша партія вакцини Pfizer-BioNTech у розмірі 117 тисяч доз. Літак із препаратами прибув до аеропорту “Київ” близько 10 ранку.

Цю партію вакцин Pfizer-BioNTech поставили в Україну безкоштовно в рамках механізму COVAX. Загалом завдяки цій ініціативі ми повинні отримати 8 мільйонів доз вакцин від різних виробників.

117 тисяч доз Pfizer поставили у спеціальних боксах. Їх завантажили у вантажівку американської фірми UPS, яка займається логістикою та експрес-доставками. На відео можна побачити представників ВООЗ, ЮНІСЕФ та головного санлікаря країни Віктора Ляшка.

В Україну прибула перша партія вакцин Pfizer
Вакцина приїхала літаком SprintAir / Фото Олега Климчука, 24 канал

Партію вакцини розвантажили фактично за 10 хвилин. Вантажівкою її відвезуть до центрального складу, звідки препарати розподілять між регіонами України. Віктор Ляшко розповів, що перші уколи зроблять у неділю, 18 березня.

Віктор Ляшко

“Завтра, 17 числа, 29 500 доз роз’їдуться по складах всіх обласних центрів країни. І вже 18 квітня розпочнуться перші щеплення”.

Він підкреслив, що перші щеплення робитимуть у будинках для літніх людей. Мобільні бригади забиратимуть вакцину з регіонального складу та щеплюватимуть нею людей похилого віку.

В Україну прибула перша партія вакцин Pfizer
Pfizer поставили в Україну / Фото Олега Климчука, 24 канал

В Україну прибула перша партія вакцин Pfizer

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 553 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: