В окупованому Ізюмі під завалами будинку знайшли тіла 44 цивільних, – голова ОВА

У тимчасово окупованому Ізюмі на Харківщині під завалами будинку, який окупанти знищили ще в березні, знайшли тіла 44 загиблих цивільних.

Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, пише Вголос.

«У тимчасово окупованому Ізюмі з-під завалів п’ятиповерхового будинку, який окупанти знищили ще в першій декаді березня, знайшли тіла 44 загиблих цивільних. Це черговий жахливий воєнний злочин російських окупантів проти мирного населення. Ми фіксуємо кожен, і за кожен вони заплатять!», – написав він.

Синєгубов пояснив, що місто Ізюм залишається найгарячішою точкою Харківської області, де постійно ведуться бої.

ЗСУ свої позиції там тримають, однак це місто понад 2 місяці знаходиться фактично  під окупацією і велика кількість житлових будинків там зруйнована. Провести евакуацію чи доставити туди гумдопомогу неможливо.

Завдяки місцевим мешканцям, які там залишилися, наразі завершили розбирати один із зруйнованих ще у березні житлових будинків.

Це 5-поверхівка, під завалами якої знайшли 44 тіла місцевих мешканців.

Синєгубов не може сказати точно, були ці люди у бомбосховищі, підвальному приміщенні чи у власних квартирах, бо весь будинок зруйнований внаслідок артилерійських обстрілів окупантів.

«Такий будинок там не один, на жаль, але спеціальної техніки для розбору цих завалів немає, тому це все робиться вручну і звичайно це робиться не цілодобово, а коли немає обстрілів», – пояснив голова ОВА.

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 64 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: