В один день 48-річний чоловік з Миколаєва втратив доньку, сина та дружину

Неймовірну історію витримки та нескорення розповіли у Першому медичному об’єднанні міста Львова, куди було доправлено вцілілого онука чоловіка з пораненнями.

“Їх вбили росіяни: в один день 48-річний Володимир з Миколаєва втратив доньку, сина та дружину. Двома автівками під білими прапорами п’ятеро людей намагалися втекти від війни. Однак їхні автівки розстріляли з кулеметів”, – ідеться уповідомленні медиків.

З пасажирів першої автівки дивом вдалося вижити лише зятеві та 5-річному онуку Михайлику. У чоловіка кульові поранення ніг, у дитини – черепно-мозкова травма. Мама, яка сиділа поруч, накрила сина своїм тілом. Куля потрапила їй в голову.

В іншій автівці загинули всі.

Володимиру, який приїхав на місце розстрілу, довелося самотужки поховати найрідніших людей. Три могили – для дітей та дружини – він викопав у себе в селі. Тепер це окупована ворогом територія. Потім із пораненим зятем вирушив у Миколаїв. Саме туди швидка повезла онука. Однак попереду був ворожий блокпост.

Розстріл – саме ним після допиту пригрозили українцям росіяни. Врятувала випадковість: лікар із швидкої, яка випадково проїздила повз, сказав, що чоловіки – його пацієнти. Їх відпустили, однак на цьому випробування війною не завершилися.

Лікарню Миколаєва, куди нарешті таки дісталися, почали обстрілювати. Ховаючись в укритті, дідусь та батько і ухвалили рішення: будь-що евакуювати маленького Михайлика до Львова. Наразі , дитина в безпеці і під наглядом лікарів.

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 242 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: