В Одесі звільнять вчительку, яка накинулася на ученицю за українську мову

Вчительку одеської гімназії № 4 та викладачку малювання Пірогову Раїсу Миколаївну, яка накинулася на дитину через те, що та забула альбом та відповіла педагогу українською мовою, вирішили звільнити, пише “УНІАН”.

Про це, на своїй сторінці у “Facebook”, повідомила директор департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Вона підкреслила, що «поведінка вчителя беззаперечно несумісна з діяльністю у закладі освіти», а «директором прийняте рішення про звільнення за ст. 41, п. 3 “Вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи”».

«Наразі, очікується видання відповідного наказу. Із зверненням до компетентних органів», — написала чиновник.

Учениця забула альбом з малювання вдома і відповіла вчительці українською. Педагогу не сподобався тон відповіді й вона накричала на дівчинку.

“Ти подивись на неї. Чому ти мені так відповіла: “Так!”? Замість “так” — “так!”. Що “ну”? Так не можна відповідати. Таким тоном не гарно відповідати. Так, учні, я відчуваю, з вами треба говорити українською. Бо у нас бачите, що робиться. Вона говорить українською і, виходить, зверху, а ми знизу. При чому тут мова, треба мозок мати”, — заявила вчителька.

Дівчина почала плакати і жінка перепросила, сказавши, що неправильно її зрозуміла. “Я, можливо, не так зрозуміла. Мені здалося, що ти захотіла виділитися”, — сказала жінка. Проте школяри запевнили, що дівчина завжди так говорить.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 37 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: