В Моршині санаторії працюватимуть під час локдауну

 

У січні державне підприємство “Санаторій “Моршинкурорт” працює за звичним графіком, без жодних порушень карантинних вимог. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації. Посилення карантинних заходів, яке в Україні планують ввести у січні, не стосуватиметься санаторно-курортних закладів та обмеження руху транспорту.

За словами заступника директора з реалізації санаторно-курортних послуг та маркетингу Миколи Фурманюка, проживання, прийом мінеральної води, харчування, діагностика та лікування відпочивальників на “Моршинкурорті” проводять у різних корпусах. Це дає можливість надавати послуги та забезпечити потреби гостей, уникаючи скупчень.

“Також в умовах пандемії ми забезпечуємо послуги санаторно-курортного лікування осіб, потерпілих від нещасних випадків на виробництві, та реабілітаційного лікування застрахованих осіб за кошти Фонду соціального страхування, який відновив фінансування цих путівок”, – зазначив  Микола Фурманюк.

Як відомо, “Моршинкурорт” спеціалізується на захворюваннях печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, покращує загальний стан організму. Моршинські лікарі запевняють, що навіть 10-денне перебування на курорті, допоможе відновити та підтримати імунітет. Ви наситите свій організм корисними біологічно активними речовинами – фітонцидами, які пригнічують розвиток бактерій, а чисте лісове повітря збадьорить і підтримає святковий настрій.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 85 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: