Відтепер за водіями стежитимуть онлайн: у Львові почала діяти система контролю оплати паркування

Основна мета впровадження системи, кажуть в ЛМР, – покращення безпеки на дорогах.

У грудні минулого року у Львові запрацювала автоматизована система контролю оплати паркування (АСКОП). Вона дозволить в онлайн-режимі контролювати оплату послуг паркування та дотримання ПДР.

Про це повідомляє сайт ЛМР, пише НовиниLive

Згідно із повідомленням, система також дозволить здійснювати фіксацію порушень в режимі фотозйомки або відеозапису. 

“У межах впровадження АСКОП організовано 20 автоматизованих робочих місць для інспекторів паркування управління безпеки ЛМР, що здійснюють контроль за сплатою водіями вартості послуг з користування паркувальними майданчиками, які обслуговує ЛКП “Львівавтодор”, – зазначили у комунальному підприємстві.

Як пояснив директор департаменту міської агломерації та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, основна мета впровадження АСКОПу – покращення безпеки на дорогах, зокрема, правил паркування транспорту.

“Наші інспектори з паркування отримали відповідні ліцензії і відповідне обладнання для того, щоб більш якісно і більш швидко складати протоколи про адміністративні правопорушення. Це підвищить саму ефективність роботи інспекторів з паркування, а також збільшить надходження до міського бюджету. Але кінцевою метою всієї цієї роботи є покращення безпеки на наших дорогах і, відповідно, покращення стану дотримання дорожнього руху, зокрема правил паркування транспортних засобів”, – розповів Олег Забарило.

Тепер інспектори мають мобільні принтери, щоб на місці роздруковувати постанови та отримали доступ до таких баз та реєстрів:

  • Єдиного державного реєстру транспортних засобів МВС України;
  • Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 44 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: