Вул. Пилипа Орлика частково вже відремонтована і відкрита для проїзду

Частина вулиці Пилипа Орлика, яку капітально ремонтують з кінця липня, вже готова. У неділю, 4 жовтня, відрізок від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові, відкрили для проїзду транспорту. Розмітки ще немає, її нанесуть згодом, розповіли у прес-службі мерії.

Після капітального ремонту уся вулиця стане доступною для маломобільних груп населення. Також там встановлять нові опори освітлення, антипаркувальні стовпці та велостійки. Нагадаємо, ремонтні роботи на вул. П. Орлика було розпочато з 23 липня. Виконавець робіт — ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Вартість робіт становить 74,9 млн грн.

«Вже відкрили вул. П. Орлика на відрізку від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові. Завершено повністю всю дорожню частину і праву частину хідника. На лівій частині хідника роботи ще триватимуть. За сприятливих погодних умов їх підрядник має завершити до 20 жовтня. Цей відрізок вже відкрито для проїзду транспорту. Розмітку, згідно з технологією, буде нанесено згодом», — повідомила керівниця ЛКП «Львівавтодор» Оксана Єстеферова.

Проект реконструкції вул. П.Орлика передбачає розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури, облаштування паркувальних місць вздовж вулиці також облаштування зупинки громадського транспорту. Повністю ремонт вулиці мають завершити до кінця наступного року.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 36 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: