Ветеран зі Львова заявив, що його родину тероризує поліція

Його родину звинувачують у протиправних діях та погрожують вчинити розправу, якщо не отримають хабаря.

Про це учасник бойових дій, учасник Революції Гідності, письменник Влад Якушев написав на своїй сторінці у facebook, передає “Еспресо.Захід“.

Влад Якушев розповідає, що правоохоронці звинувачують його родину у протиправних діях та погрожують вчинити розправу, якщо не отримають хабаря. У коментарі для “Еспресо.Захід” він зазначив, що сьогодні, 1 квітня, реєструватиме відповідні заяви проти дій поліціянтів.

Якушев у дописі зазначив, що історія розпочалася 1 серпня 2020 року, коли племінниця Ксеня з чоловіком Владом у центрі Львова заступилися за незнайомих. Вони побачили, як до незнайомих людей на сусідній лавці підійшли поліцейські й почали шарпати й кричати. Після зауважень побили Влада, а Ксеню жбурнули на землю, затримали й доправили у райвідділ. Ксеню протримали 14 годин і відпустили, а її чоловіка залишили під вартою до обрання запобіжного заходу. Згодом йому оголосили підозру у хуліганстві у стані алкогольного сп’яніння.

Через кілька днів Ксеня та Влад написали у ДБР заяву про протиправні дії поліцейських. Нацполіція провела службове розслідування. Проте, як розповідає Якушев, заяву поліцейських, що Влад був п’яним, вдалося спростувати. Закрили й справу проти поліції.

“Почались суди. Прокурор Мишкуров Костянтин Олегович натиснув на Влада, пояснивши, що треба визнати себе винним. Мовляв, проти поліції він безсилий, а якщо не визнає, то Ксюші теж пред’являть обвинувачення. А в них мала дитина. Якщо обох батьків затягають по слідчих діях та судах, то хто буде дитину годувати та доглядати? На той час Влада звільнили із роботи, дізнавшись, що проти нього кримінальна справа.  Він був зламаний та пригнічений і погодився. Йому дали два роки із відтермінуванням на рік. Тиждень тому на квартиру до Влада та Ксюші прийшли поліцейські. Вдома була тільки мама Ксені. Поліцейські запитали, де Влад, дізнались, що його немає вдома, та пішли. Такі візити повторювались кілька разів. Владу дзвонив слідчий Галицького відділу поліції м. Львова  Кобилецький Юрій Миколайович, який у телефонній розмові повідомив, що тепер поліція відкриває проти Ксені кримінальну справу за побиття наряду поліції. Виявляється, що вона звіряче побила поліцейських і вони навіть побої зняли. Влад мав прийти у Галицький райвідділок та дати покази проти неї або вони спровокують ситуацію, що він знаходився п‘яним в центрі міста, домовляться із експертизою, і йому замінять відстрочку виконання вироку на реальний строк”, – пише Влад Якушев.

Ветеран опублікував відео та аудіо файли. Розповідає, що слідчий Кобилецький телефонує йому, залякує інших родичів Влада, дзвонить його дружині та матері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 174 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: