“Велика реставрація”. На Львівщині проводять капітальний ремонт Олеського замку (фото)

Реставраційні роботи в рамках продовження президентської програми “Великого будівництва” почалися з монастиря Капуцинів біля Олеського замку у Львівській області. У монастирі проводяться ремонтні роботи на аварійній даху, – передає міністр Олександр Ткаченко в Telegram.

Об’єкт є пам’яткою архітектури національного значення. За словами Ткаченка, завдяки програмі вдасться зберегти унікальні колекції одного з найпопулярніших замків в Україні: тепер загрози обвалу даху немає. Незабаром капітально-відновлювальні роботи обіцяють завершити у всьому архітектурному комплексі.

Олеський замок – пам’ятка архітектури XIV-XVII століть, розташований біля селища Олесько Буського району Львівської області. У замку народився король Речі Посполитої Ян III Собеський. З 1975 року на території замку діє картинна галерея.

Нагадаємо, що “Велика реставрація це другий етап програми Зеленського. В рамках програми планують відновити 100 об’єктів національної спадщини. Об’єкти, які відновлять в рамках її реалізації повинні стати одним з основних ресурсів культурного і туристичного розвитку України.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 42 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: