Вакцину від коронавірусу тестуватимуть на понад чотирьох тисячах українців

Європейську вакцину від коронавірусу перевірять на 4,2 тис. українців, які виявлять таке бажання, після  підтвердження нешкідливості препарату. Про це повідомила в ефірі “Право на владу” директорка експертного центру Мінздраву України Тетяна Думенко.

Вона заявила, що вакцина необхідна, аби вилікуватися усім або забезпечити вакцинування необхідної кількості імунізованих громадян. Але за нинішніх реалій очікувати вакцину із доведеною ефективністю, раніше 2021 року, не варто.

“Ми отримали першу заявку минулого тижня на дослідження третьої фази європейського виробника і сьогодні працюємо над експертизою цих матеріалів. Якщо їх буде достатньо, а безпеку дослідження в Україні підтвердять, тоді в цьому проекті зможуть взяти участь 4,2 тисячі українських волонтерів. Коли це станеться? Ми хотіли б аби якомога швидше” – повідомила Думенко.

Клінічне дослідження розпочнеться, після відповідного дозволу Міністерства охорони здоров’я. Тоді усі хто зацікавляться, зможуть звернутися до реєстру клінічних дослідів, аби отримати додаткову інформацію. Передбачається, що клінічні центри розмістять у Києві, Вінниці, Львові та Івано-Франківську.

Нагадаємо, що у ВООЗ прогнозують зростання смертності від COVID-19 у Європі в 4-5 разів. Однією із головних причин, експерти виділяють перебування у закритих приміщеннях.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 41 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: