Біля Львівської ОДА студенти вимагатимуть негайного відсторонити Шкарлета з посади міністра

У кількох містах України розпочинають протестну кампанію проти новопризначеного міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. Сьогодні, 21 грудня, пройде масштабна всеукраїнська акція у містах Миколаїв, Хмельницький, Чернівці, Суми, Харків, Київ, Житомир, Вінниця, Львів, Чернігів, Луцьк, Одеса, Тернопіль, Кривий Ріг. Про це у себе на Фейсбуку повідомила громадська діячка, кандидатка біологічних наук Дзвінка Мамчур-Калинець. Пише Твоє місто

«Згідно з рішенням Верховної Ради 17 грудня Сергія Шкарлета призначили міністром освіти. Його кандидатуру обрали, незважаючи на протести науковців, студентів, батьків та навіть освітнього комітету Верховної Ради. За кілька місяців ми не один раз виходили, щоб сказати: «Нам не потрібний такий міністр!», – йдеться в повідомленні Українських студентів за свободу.

Так, сьогодні, 21 грудня, о 19:00, закликають всіх вийти на акцію протесту біля Львівської ОДА і вимагатимуть негайного відсторонити його з посади міністра. Зокрема через те, що він був членом «Партії регіонів», також Шкарлета звинувачують у плагіаті (науковці знайшли плагіат на семи сторінках статті з восьми).

«Педагоги не отримали жодної допомоги для купівлі засобів індивідуального захисту, а галузь освіти найбільше постраждала під час підготовки Держбюджету на 2021 рік. Окрім того, Шкарлет так і не визнав плагіат у своїх роботах, натомість його «захисники» погрожували громадським активістам», – додають у студентській громаді.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 80 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: