Британія передасть Україні протикорабельні ракети, зенітні системи та радари – Джонсон

Британія передасть Україні протикорабельні ракети Brimstone, зенітні системи Stormer, радари для виявлення ворожої артилерії, дрони великої вантажопідйомності та тисячі приладів нічного бачення.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борис Джонсон під час онлайн-звернення до Верховної Ради України, пише Вголос.

«У найближчі тижні, ми у Сполученому Королівстві ,надішлемо вам протикорабельні ракети Brimstone і зенітні системи Stormer», – сказав Джонсон.

Також голова уряду Великої Британії зазначив, що Україні вже передають броньовані транспортні засоби для евакуації цивільних з районів, які зазнають нападу, і також для захисту посадовців.

«І я можу оголосити сьогодні про новий пакет – допомогу уряду Сполученого Королівства на загальну суму 300 мільйонів фунтів, яка включає радіолокаційні станції для визначення місцезнаходження артилерії, з якої бомбардуються ваші міста, дрони великої вантажопідйомності для здійснення поставок вашим силам, і тисячі приладів нічного бачення», – зазначив Прем’єр- міністр.

Він також пообіцяв продовжувати разом з іншими дружніми країнами постачати Україні допомогу в озброєнні, фінансах і гуманітарній підтримці.

Джонсон уточнив, що відповідна підтримка буде надаватися Україні до того часу, поки не буде реалізовано довготермінову мету – зміцнення України таким чином, аби жодна країна ніколи не посміла знову нападати на неї.

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 123 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: