Бойко пояснив, чому серед депутатів ОПЗЖ опинилися підозрювані в держзраді і коригуванні вогню

Голова депутатської фракції «Платформа за життя та мир» (сформованої із частини ексчленів фракції ОПЗЖ) Юрій Бойко у коментарі Радіо Свобода заявив, що наявність серед депутатів ОПЗЖ усіх рівнів підозрюваних у державній зраді, колабораціонізмі і коригуванні вогню зумовлена тим, що «на війні завжди будуть як герої, так і покидьки».

При цьому він вважає перебільшеною інформацію про те, що саме члени ОПЗЖ найчастіше зраджують інтереси України під час війни,  пише Радіо Свобода.

«На жаль, ЗМІ зосереджують свою увагу саме на негативі. Якщо поглянути на мапу України, у порівнянні з іншими українськими партіями, мінімальна чисельність представників нашої політичної сили обрали для себе інший (російський – ред.) бік: як з числа народних депутатів, так і з числа членів місцевих рад», – наголосив він та додав, що на сьогодні усі такі люди виключені із лав партії.

За словами Бойка, «більшість депутатів ОПЗЖ лишился вірними своїй державі», а частина із них, як стверджує він, вступила до тероборони чи займається вирішенням гуманітарних питань.

«Були непоодинокі випадки захоплення наших місцевих депутатів та очільників російськими військовими саме за їх принципову проукраїнську позицію. Ми неодноразово зверталися до керівництва України з проханням допомогти у визволенні наших однопартійців з полону», – наголосив Бойко.

Від початку широкомасштабної війни Росії проти України ціла низка депутатів ОПЗЖ усіх рівнів підозрюється у держзраді, колабораціонізмі, намірі захопити держвладу чи коригуванні вогню для ворога.

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 153 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: