Батькам загиблих в авіакатастрофі курсантів з Львівщини вручили державні нагороди (ФОТО)

Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький спільно з військовим комісаром Львівщини полковником Олександром Тіщенком вручили медалі «За військову службу Україні» батькам курсантів Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба Віталія Вільхового та Ростислава Булія, які загинули в авіакатастрофі 25 вересня.

Медалями курсантів нагородили (посмертно) Указом Президента України Володимира Зеленського від 6 жовтня 2020 року.

“25 вересня стало чорною сторінкою нашої історії. Дуже важко підібрати слова, горю не зарадиш і ваш біль не пройде, бо навіть час не лікує такі рани. Ваші рідні — справжні герої, які намагались тримати безхмарне небо своїми руками над нами. Величезна вам подяка за виховання таких синів. Вони були відважними воїнами, чесними людьми і справжніми Героями України”, — висловив співчуття очільник області.

Відповідно до Указу Президента та наказу Міністра оборони сім’ям загиблих виплатять по 1,5 млн гривень.Окрім того, сім’ям загиблих курсантів з Львівщини з обласного бюджету виплатять по 25 тис грн компенсації з обласного бюджету.

Нагадаємо, увечері 25 вересня, навчальний військовий літак Ан-26 рoзбивcя, коли заходив на посадку на аеродром Чугуєва біля Харкова. На борту перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба. У авіакатастрофі загинули 7 офіцерів та 19 курсантів.  Серед них було також і двоє мешканців Львівщини — Віталій Вільховий та Ростислав Булій. Курсант Віталій Вільховий вижив у катастрофі, але згодом помер у лікарні від отриманих опіків.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 25 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: