Батальйон “Львів” відзначає сьому річницю створення

Сім років тому, 16 квітня 2014 року, був створений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення “Львів” Головного управління МВС України у Львівській області, сьогодні – батальйон патрульної служби поліції особливого призначення “Львів” Головного управління Національної поліції у Львівській області. Про це повідомили 16 квітня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.

 

Батальйон “Львів” був сформований для участі в антитерористичній операції на сході України, забезпечення територіальної цілісності держави, а також захисту та охорони життя, прав, свобод та законних інтересів громадян, суспільства та держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки. Підрозділ повністю був сформований з добровольців.

Після навчань та бойового злагодження 12 липня 2014 року бійці батальйону склали Присягу на вірність українському народові і 24 липня вирушили в зону АТО для участі в бойових діях проти терористів та російських загарбників.

Першим командиром підрозділу у 2014 – 2015 роках став майор міліції Ігор Вольський. З 2015 до 2017 років цю посаду обіймав підполковник поліції Андрій Віхоть. Від 2017 року і до січня 2020 року батальйоном командував майор поліції Володимир Цьорох. Зараз командиром підрозділу є підполковник поліції Роман Кровіцький.

Шестеро бійців батальйону “Львів” загинули під час виконання бойових завдань на сході держави. Це молодший сержант міліції Володимир Попович, сержант міліції Тарас Дорош, прапорщик міліції Ігор Лехмінко, молодший сержант міліції Владислав Домченко, сержант поліції Олег Кубра та старший сержант поліції Ігор Гуменчук. Ще четверо – отримали поранення. Шестеро бійців підрозділу були представлені до високих державних нагород – орденів “За мужність” ІІІ ступеня, троє з них – посмертно.

Вітаємо бійців та командирів батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Львів” Головного управління Національної поліції у Львівській області, які і сьогодні несуть службу у зоні ООС, захищаючи наш мир і спокій, територіальну цілісність та незалежність нашої держави. Дякуємо за те, що ціною власних життів даєте нам можливість жити мирним життям, бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у службі, сімейного благополуччя та Божої опіки.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 191 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: